Měření chloru

Jedním z nejdůležitějších parametrů při sledování kvality pitných vod a bazénových vod je jejich hygienická nezávadnost z hlediska výskytu různých mikroorganizmů a bakterií. Proto je nutné sledovat úroveň hladiny desingfenkčních reagencií ve vodě a případně jí dále vhodně regulovat. Tímto parametrem bývá nejčastěji koncentrace určité formy chlóru.

Nabízíme Vám tyto kapesní měřiče na měření chlóru ve vodě:


Chlór/ Chlórdioxid kapesní fotometr

Tento kapesní, robustní fotometrický měřič použijete zejména při sledování hladiny některé z forem chlóru při přípravě pitných vod a při sledování kavality pitné vody v potrubí, nebo při sledování koncentrace chlóru v bazénových vodách nebo v bazénech pro děti a batolata. Rychlá a snadná obsluha, díky použité DPD metodě. Spolehlivé a přesné výsledky měření.

zpět


PoolDocTM ohlídá váš bazén lépe než hlídací pes!

 

Prospekt PoolDoc - klepnutím na obrázek"PoolDoc" kapesní fotometr, pro měření kvality bazénových vod. Když chcete mít jistotu! Nespoléhejte na dohady a ujišťování, že je voda ve Vašem bazénu bez závad a bezpečná pro Vaše blízké. PoolDocTM přesně stanoví všechny potřebné a důležité parametry k zajištění toho, aby voda v bazénu měla správnou a vyváženou kvalitu a Vy jste mohli být skutečně bez obav. PoolDocTM měří přesně bazénovoua lázeňskou chemii a poskytne informace o tom, jak dostat Váš bazén nebo lázeň zpět do rovnováhy a patřičné kondice.

  • volný a vázaný chlór
  • pH
  • brom

zpět


 

Oficiální distributor a servisní partner pro: